PŘINÁŠÍME SVĚŽÍ VÍTR PRO VAŠE VLAJKY
Specializujeme se na výrobu vlajkových systémů a sublimační tisk
Prohlédněte si náš sortiment vlajkových systémů
 • beach_fla

   

   

  Požadujete rychlé a precizní jednání? U nás jste na správném místě!

  Kalkulace přesně dle Vašich požadavků zasíláme v nejkratším možném termínu a celkové vyřízení objednávky probíhá přesně dle domluvených podmínek.

  Vyzkoušejte nás!

   

  CHCI VLAJKU
 • beach_fla

   

   

  Pro námi nabízené firemní vlajky a Beach flagy - Muší křídla jsme zvolili atraktivní cenovou politiku. Jako přímý importér prezentačních systémů do ČR - vlajkové pruty a podstavy, roll upy, POP UP fotostěny, jsme schopni nabízet produkty za příznivé ceny i při zachování vysokého standardu kvality. Naši kompletní nabídku naleznete na www.prezenta.cz. Poptejte nás a přesvědčte se sami.


  Kontaktujte nás, prosím, pro návh optimálního řešení vaší potřeby.

   

  CHCI VLAJKU
 • beach_fla

   

   

  Pro výrobu firemních Vlajek a Beach flagů / Muších křídel využíváme pravidelně servisované a kalibrované tiskové stroje - digitální sublimační tisk a sítotisk. Zaručují pro Vás a Vaše reklamní vlajky špičkovou barevnost dle Vašeho zadání s protiskem. Své firemní barvy nám můžete dodat ve stupnici RAL, CMYK nebo PANTONE. 

   

   

  CHCI VLAJKU
 • kvalita

   

   

  Pro výrobu firemních Vlajek a Beach flagů / Muších křídel využíváme pravidelně servisované a kalibrované tiskové stroje, díky kterým umíme zaručit perfektní barevnost a živé barvy. Profesionální šicí stroje a odborní pracovníci s bohatými zkušenostmi pro vás mimo jiné zajistí i dvojí obšití po obvodu reklamní vlajky, které je pro nás standardem.

  Používáme kvalitní, osvědčené materiály -  ClassicFLAG 115g/m2 pro běžné využití a PremiumFLAG 160g/m2 pro náročné povětrnostní podmínky a vyšší životnost. 

  Naše Beach flagy / muší křídla jsou díky přesné výrobě ideálně vypnuté a tvoří tak Vámi požadovaný reklamní efekt.

  CHCI VLAJKU

stozarove_vlajky

Stožárové firemní vlajky

Vyrábíme reklamní vlajky pro vaše stožáry. Využíváme sublimační tisk nebo sítotisk, společně s materiály 115g/m2 pro běžné použití, nebo 160g/m2 pro náročné povětrnostní podmínky. Dvojité obšití je pro nás standardem. 

Hledáte mobilní vlajkový stožár?

Poradíme vám s výběrem vhodné varianty, pošlete nám poptávku nebo rovnou zavolejte!

CHCI POPTAT
beach_fla

Beach flag - Reklamní vlajky

Nabízíme Beach flagy - Muší křídla v různých velikostech a tvarech s výškou do 500 cm. Naše reklamní vlajky kombinujeme s podstavami, které zajistí stabilitu na jakémkoliv povrchu i bez dodatečné zátěže. Všechny nabízené podstavy jsou opatřeny rotátory, které umožňují volný pohyb firemní vlajky po větru, vlajka se díky tomu neomotává kolem prutu.

Kontaktujte nás, prosím, pro návh optimálního řešení vaší potřeby.

CHCI POPTAT